מדביר טרמיטים

מדביר טרמיטים – דביר המדביר

שירותי הדברות שונות נפוצות בכל רחבי הארץ בעיקר בשל העלאת המודעות בקרב אנשים למזיקים שונים שטרם היו מודעים אליהם בעבר. אם תשאלו את מרבית האנשים הם אינם מכירים בקיומם של הטרמיטים אולם אלה חיים בנינו בכמויות של מיליוני פריטים ויותר. הטרמיטים עשויים להסב נזק רב לרכוש של האדם ומכאן שבמידה וזיהינו את פעולתם יהיה עלינו להזמין את שירותיו של מדביר טרמיטים מקצועי ומנוסה המכיר באורח חיי הטרמיטים.

מיהו הטרמיט?

בישראל ישנם 8 מינים של טרמיטים. אלה נפוצים בעיקר מתחת לאדמה ובתוך עצים ישנים. בבית תוכלו למצוא אותם בין קורות עץ שבגדר, ריהוט גינה, עצי פרי, עצים יבשים ומשקופי הדלתות של הבית. הם ניזונים מעץ ולכן יכולים להסב נזק רב לרכוש האדם העשוי מעץ בין אם בביתו או בגינתו. הם מתרבים בקצב מהיר ורוב ההדברות אינן אפקטיביות כנגדם. על המדביר המבצע את ההדברה להכיר באורח חיי הטרמיט ולדעת כי הקנים שלהם לרוב יהיו כמה מטרים מתחת לאדמה וכי אינו יכול להיחשף מעל הקרקע בשל רגישותו לאור.

כיצד מתבצעת הדברת הטרמיט?

הדברת טרמיטים אפקטיבית כוללת קדיחת חורים בנקודות מסוימות בקירות הבית והחדרת חומרים רעילים במיוחד כפתיונות. אלה יוכלו את הפתיון ואף יביאו עמם חלקים ממנו לקן שלהם וירעילו את יתר הקן. מקום נוסף שכדאי להדביר הוא הגינה שם החורים הם באדמה.

מדביר טרמיטים

הזמן הדברה עכשיו