מדביר בתל אביב

מדביר בתל אביב – דביר המדביר

העיר תל אביב נחשבת לאחת הערים הגדולות בישראל הן מבחינת האוכלוסייה והן מבחינת השטח שלה. שירותי הדברה מאוד נפוצים באזור שכן סוגים שונים של אדמות ואקלים באזור מושכים אליהם סוגים שונים של מזיקים. כך למשל מכרסמים, תיקנים, נמלים, טרמיטים ויתושים הפוקדים אזורים חקלאיים, מפעלים ושטחי מגורים.

כיצד להבדיל בין מדביר מקצועי לחובבן?

לצערנו אנו חיים במדינה בה כל אחד מחפש דרך להרוויח כסף מהצד בשיטות שונות. כאשר מדובר בבריאות שלכם אינכם רוצים לקחת סיכון ואתם רוצים שמדביר מקצועי יבצע את העבודה. אין זה משנה אם מדובר בחברה או מדביר עצמאי העיקר שזה יהיה רשום במשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות כמדביר מורשה ומוסמך. על המדביר להיות בעל תעודת מקצוע בתחומו וכן להכיר באורח חייהם של המזיקים השונים. הכרת המזיקים ואורח חייהם תאפשר למדביר לעשות שימוש בחומר ההדברה המתאים והנכון וכן במינון הנכון מבלי לפגוע באנשים ובסביבה.

מדביר מקצועי יספק לכם אחראיות על העבודה שלו למשך תקופה של חצי שנה או שנה (תלוי בסוג ההדברה) וכן יוציא לכם חשבונית עם סיום העבודה וקבלת התשלום.

האם ניתן לבצע את ההדברה בעצמנו?

רבים מהאנשים המנסים לחסוך את כספי המדביר מבצעים את ההדברה בעצמם ועושים זאת באמצעות תרסיס פשוט שקנו בסופר. לרוב מדובר בהדברה לא אפקטיבית שכן ללא הכרת אורח חייהם של המזיקים אינכם יודעים היכן הם באמת מתבצרים, איזה סוג חומר יחסל אותם לחלוטין או ירחיק אותם מהאזור וכיצד להימנע מחזרה מהירה שלהם לאזור. כך למשל אולי ניסיתם לרסס בחומר רעיל נגד נמלים או ג'וקים וגיליתם שעל אף שהרגתם כמה מהם אחרים חוזרים למקום כמה שעות או ביום שלאחר מכן. מכאן שההדברה לא הייתה אפקטיבית ולא באמת פתרה את הבעיה ועל כן יש לפנות למדביר מקצועי לביצוע העבודה.

מדביר בתל אביב

הזמן הדברה עכשיו