מדביר במרכז

מדביר במרכז – דביר המדביר

אחד הענפים המתפתחים של השנים האחרונות הוא ענף ההדברה. זאת מפני שאנשים רבים העלו את המודעות שלהם לגבי ביתם וסביבתם החיצונית שכן הדברה היא חלק חשוב משמירה על בריאותם של אותם אנשים, בריאות בני משפחתם, בעלי החיים שלהם ואפילו רכושם.

היכן אנו מכירים בעיקר את ההדברה?

את מושג ההדברה אנו מכירים בעיקר אצל חקלאיים אשר מדבירים את האדמות שלהם מפני חרקים ומזיקים שונים כדי לשמור על היבול. חלק מכם ודאי מכירים את המושג מועדי הדירה שלכם שכן גובה מכם כספים על ניקיון הגינה והבניין כולל שירותי ריסוס של מדביר מפעם לפעם. כיום יותר ויותר אנשים מודעים לצורך בריסוס מזיקים גם בביתם הפרטי ובבית העסק ועל כן דואגים מבעוד מועד להזמין מדביר לריסוס שוטף אחת לשנה-שנתיים כנגד המזיקים השונים.

החשיבות של מדביר במרכז:

אזור המרכז הוא אזור רווי בבתי מגורים ואוכלוסייה הרבה ביותר בישראל. מזיקים שונים עשויים לגרום לנזק לרכוש אך גם לבריאות של אותם אנשים ולכן במקומות מסוימים חשוב מאוד לבצע ריסוס. מדביר במרכז יכול להגיע במהירות למקום, לבצע הדברה מקצועית ולסייע בחיטוי המקום מפני המזיקים השונים.

הדברות נפוצות:
  • הדברת יתושים – ברחובות, מחסנים, מרזבים ואזורים שונים שבהם מצטברים שלוליות של מים (מי גשם, מי מזגן ונזילות שונות) מצטברת גם פעילות שוטפת של יתושים הרובצים במקום. חלק מהיתושים אינם רק עוקצים וגורמים לנפיחות אלא גם עשויים להעביר מחלות. מכאן שאינכם רוצים ביתושים בסביבתכם.
  • הדברת מכרסמים – עכברים וחולדות גם הם נפוצים בשטחים האורבניים של העיר ובעיקר בצינורות מים, תעלות ביוב, מרזבים, בין קירות הבית ועוד. המכרסמים עשויים לשאת עמם מחלות על פרוותם ובצואתם ומכאן שיש לקרוא למדביר מקצועי לביצוע העבודה בצורה המהירה והטובה ביותר.
  • הדברת נמלים – כולנו מכירים מהי נמלה ורבים חושבים שהיא איננה מזיקה. מלבד זיהום של אוכל הנמלים יכולות גם לגרום להעברת מחלות באמצעות זיהומים אלו ועל כן יש הצורך בהדברתם במהירות האפשרית וביעילות רבה. לרוב הספריי של הסופר לא יספיק וכי יש להכיר באורך החיים של הנמלה כדי לדעת היכן אוגרת את מזונה וכיצד להיפתר מהקן כולו.

מדביר במרכז

הזמן הדברה עכשיו